Firma Infra Skan została założona w 2012r i od tego czasu umacnia swoją pozycję na rynku specjalistycznych pomiarów inżynierskich.

Rozwój firmy nie byłby możliwy bez rosnącego grona zadowolonych klientów, których uzananie zapewnia najlepszą z możliwych reklam (referencje).

Wiedza, zdobyta w trakcie wieloletniej obsługi inżynierskiej potężnych i skomplikowanych projektów, w różnych krajach, gwarantuje, że Państwa pieniądze zainwestowane w wykonanie pomiaru nie zostaną wydane w ciemno.

Państwa zlecenie jest każdorazowo indywidualnie analizowane pod kątem doboru odpowiedniej metodologi pomiaru, która pozwoli jak najszybciej i najbardziej ekonomicznie osiagnąc zamierzony cel.

Dzięki szerokiemu wachlarzowi dostępnych metod pomiarowych oraz współprcy z innymi specjalistycznymi firmami zyskują Państwo możliwość szybkiej diagnostyki i usunięcia problemu.

Zachęcam Państwa do analizy zakresu oferowanych usług oraz kontaktu telefonicznego pod numerem 607 941 772, gdyż często juz podczas pierwszej rozmowy telefonicznej udaje się rozwiązać problem.

 

Z poważaniem

mgr inż Michał Kaim

właściciel

MK - Infra Skan