CENNIK USŁUG

Podane poniżej ceny są orientacyjnymi cenami netto* wybranych usług wraz z dojazdem do klienta, dla obiektów położonych do 40km od Trzebini 32-540  (np. Kraków, Katowice)

*w zależności od rodzaju usługi należy doliczyć VAT 8% lub 23%

 

LOKALIZACJA WYCIEKÓW:

 

Lokalizacja wycieku w mieszkaniu/domu jednorodzinnym - od 450 zł netto (od 553 zł brutto)


Koszt takiego badania w najwiekszym stopniu zależy od zastosowanej metody pomiaru i rodzaju badanej instalacji.
Diagnostyka w najprostszym wariancie (typowo dla instalacji CWU lub CO) obejmuje pomiar termowizyjny oraz diagnostykę wilgotnościomierzem elektronicznym, 
natomiast w przypadku bardziej skomplikowanych przypadków może wymagać wykonania prób ciśnieniowych, pomiaru metodą gazu znacznikowego,
pomiaru elektroakustycznego, pomiaru endoskopem, kamerą kanalizacyjną lub zastosowania jeszcze innych urządzeń i narzędzi.

Koszt diagnostyki wewnątrz mieszkań/domów zazwyczaj zamyka się w kwocie 450-650 zł netto (553-800 zł brutto) .

 

Lokalizacja wycieków na przyłączach wodociągowych od 850 zł netto (1045 zł brutto).


Lokalizacja wycieków w obiektach przemysłowych, na instalacjach wodociągowych lub instalacjach
przeciwpożarowych do indywidualnej wyceny w zależności od zakresu zlecenia.


OSUSZANIE BUDYNKÓW:

 

Wszelkie prace związane z osuszaniem pozalaniowym obiektów wymagają indywidualnej wyceny, ze względu na bardzo indywidualny charakter szkód.
Standardowo usługi wykonywane są z wykorzystaniem zaawansowanych urządzeń szwedzkiej firmy Corroventa, które zapeniają bardzo cichą pracę oraz umożliwiają skrócenie procesu osuszania do minimum.
Każda usługa w standardzie obejmuje przygotowanie dokumentów dla ubezpieczyciela (wstępny kosztorys i opis metodologi prac oraz raport końcowy z omówieniem wykonanych prac, jak również wynikami kontroli pośrednich i końcowej obiektu).

Gwarantujemy bardzo konkurencyjne ceny oraz najwyższą jakość świadczonych usług  (patrz opinie klientów kliknij ten link )

 

POMIARY TERMOWIZYJNE:

 

Badanie termowizyjne dla klientów indywidualnych, bez pisemnego raportu - od 450 zł netto  (od 553 zł brutto)

Usługa dotyczy szczegółowego pomiaru termowizyjnego, zarówno od zewnątrz jaki i wewnątrz obiektu, nowoczesną kamerą marki FLIR.

W zależności od wielkości budynku, badanie wraz z omówieniem zauważonych wad zajmuje od ok. 1 h (małe mieszkanie) do ok 2 / 2.5 h (dom >200 m2) i wiąże się z wykonaniem ok 40-150 zdjęć termowizyjnych (w zależności od liczby zauważonych wad). 
Liczba zdjęć termowizyjnych nie jest ograniczona i zależy od liczby zauważonych wad (typowo 40-150 termogramów). Wyniki pomiaru są szczegółowo omawiane podczas badania, a wykonane zdjęcia termowizyjne wysyłane na adres email.
Zdjęcia w wysyłanym pliku* zestawione są w pary: zdjęcie w podczerwieni obok korespondującego zdjęcia widzialnego.

*niektóre konkurencyjne firmy już takie opracowanie uważają za raport !!


Pisemny raport z badania - od 150 zł netto  (od 184 zł brutto)

Dokładny koszt opracowania raportu zależy od jego formy i szczegółowości, a to z kolei w dużej mierze zależy od jego przeznaczenia.
W przypadku raportu "na potrzeby własne" wystarczy prostsze opracowanie, natomiast w przypadku kwestii spornych wymagane jest bardziej szczegółowe opracowanie.
Szczegóły można znależć pod tym linkiem http://www.infraskan.pl/oferta/termowizja/6-raport-termowizyjny.html

W przypadku zainteresowania pomiarem, który wymaga opracowania pisemengo raportu prosimy o kontakt telefoniczny w celu przygotowania indywidulanej wyceny.

 

Pomiar termowizyjny budynków wielorodzinnych lub obiektów / instalacji przemysłowych do indywidualnego ustalenia w zależności od szczegółów zlecenia.